Informacja

Najlepiej sprzedające się

Wyprzedaż! Fertilman 30 tabletek Zobacz większe

Fertilman suplement diety

Zestaw witamin, minerałów i antyoksydantów dla mężczyzn. Poprawia jakość nasienia i zwiększa płodność.

Opakowanie
30 tabletek.

Więcej szczegółów

53,90 zł

-5,10 zł

59,00 zł

Opis

BLOZ7 4569651
BLOZ12 4569651

Więcej informacji

Fertilman to specjalnie opracowany koktajl witamin i minerałów poprawiający jakość nasienia i zwiększający płodność u mężczyzn starających się o dziecko. 


Wysoka zawartość takich składników, jak L-Arginina, L-Karnityna oraz L-Tauryna, stawia ten suplement diety w czołówce środków polecanych mężczyznom starającym się o dziecko.

Składniki zawarte w FertilMan są wybierane precyzyjnie i zgodnie ze standardami UE. Preparat zawiera związki poprawiające jakość spermy, których działanie zostało naukowo udowodnione.
  

Skład

Fertilman zawiera wartościowe witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które wspomagają leczenie męskiej niepłodności, a także sprzyjają zwiększeniu liczby plemników oraz poprawy ich morfologii i ruchliwości.

Składnik: 1 tabletka %RDA* Pozytywny wpływ na płodności Pozytywny wpływ na zdrowie ogólne
L-Arginina 250 mg ** + +
L-Karnityna 100 mg ** + +
Magnez 51 mg 17 + +
Witamina C 80 mg 100 + +
Witamina E 20 mg 166 + +
L-Tauryna 50 mg ** + +
Żelazo 15 mg 107 +  
Cynk 20 mg 200 + +
Niacyna (Wit. b3) 15 mg 94 +  
Witamina B6 10 mg 714 + +
Selen 50 µg 91 + +
Witamina D3 10 µg 200 +  
Koenzym Q10 5 mg ** +  
L-Glutation 5 mg ** +  
Witamina B2 2 mg 143 +  
Kwas foliowy 400 µg 200 + +
Witamina B12 6 µg 240 +  

 

L-karnityna - odgrywa kluczową rolę w metabolizmie energetycznym plemników. Wiele badań naukowych wykazało, że karnityny odgrywają ważną rolę w funkcji plemników, wpływając na ich ruchliwość, morfologię, stężenie i ilość. L-karnityna może również przyczynić się do ochrony plemników przed negatywnym wpływem wielu wolnych rodników.

L-Arginina - jest istotnym aminokwasem mającym wpływ na jakość, ilość i zdrowie nasienia.

Cynk - jest niezwykle istotny w procesie produkcji nasienia. Poprawia: gęstość komórkową spermy, wzrost liczby komórek szybko poruszających się plemników oraz wzrost poziomu testosteronu kluczowego dla spermatogenezy. Jego niedobór może powodować impotencję, bezpłodność i niską liczbę plemników.

Selen - jest silnym przeciwutleniaczem. Zbyt niska zawartość selenu w pożywieniu wpływa na słabą ruchliwość plemników.

Witamina B12 - bierze udział w dojrzewaniu komórek i syntezy DNA. Jej niedobór wpływa na zmniejszenie liczby plemników i ruchliwość.

Witamina C - jest przeciwutleniaczem występującym w plazmie nasienia. Może zwiększyć liczbę i ruchliwość plemników oraz zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia. Suplementacja witaminą C poprawia jakość spermy palaczy.

Witamina E - a działanie antyoksydacyjne, przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia spermy i może zwiększyć zdolność plemników do połączenia z komórką jajową. Witamina E jest przeciwutleniaczem, który przyczynia się do zmniejszenia ilości wolnych rodników.

Glutation - kluczowe znaczenie dla obrony plemników przed działaniem wolnych rodników hroni przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Niedobór glutationu zaburza ruchliwość plemników.

Koenzym Q10 - działa jako przeciwutleniacz. Badania wykazały korelację między koenzymem 10 i zdrowym poziomem nasienia.

Kwas foliowy - odgrywa ważną rolę dla rozwoju i podziału komórek. Badania sugerują, że suplementacja kwasu foliowego wraz z cynkiem poprawia zdrowie plemników.

Witamina D3 - pomaga w produkcji hormonów płciowych u mężczyzn. Ostatnie badania wykazały, że poziom witaminy D3 u mężczyzn odpowiada bezpośrednio za jakość spermy. Suplementacja witaminy D może zwiększyć poziom testosteronu, który ma wpływ na męską płodność


Stosowanie


Trzy miesiące (72 dni) to średni czas potrzebny do zapewnienia dojrzałości nasienia, stąd też po suplement diety FertilMan należy sięgnąć co najmniej trzy miesiące przed rozpoczęciem starań o potomstwo.


Wystarczy jedna kapusłka dziennie zażywana podczas głównego posiłku, aby otrzymać niezbędne składniki odżywcze, zapewniające prawidłowe nasienie i zwiększające ruchliwość plemników. Tabletkę należy popić szklanką wody lub chłodnego napoju. Nie stosować na czczo. 


UwagiSuplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety - ważny jest zrównoważony sposób odżywiania oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
 

  


  

Producent
Babystart Limited, Wielka Brytania

Podmiot odpowiedzialny
Medimes Sp. z o. o.

Opinie

Oceń 
Staraczka :) 2015-01-24

Cena / Skład

Przestudiowalam wiele skladow suplementow i ten wypadl najlepiej w stosunkku do ceny :) Teraz czekamy na efekty!

Oceń 
Krzysiek 2014-07-08

FertilMan

Dziękuję za szybką wysyłkę. Odnośnie produktu zakup z polecenia adrologa. Na efekty trzeba poczekać.

Oceń 
Robert 2014-06-11

Dobry skład

Polecił mi go lekarz. Bardzo dobry skład w stosunku do ceny.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Fertilman suplement diety

Fertilman suplement diety

Zestaw witamin, minerałów i antyoksydantów dla mężczyzn. Poprawia jakość nasienia i zwiększa płodność.

Opakowanie
30 tabletek.

Napisz opinię

Produkty powiązane