Wyprzedaż! Fertilman 30 tabletek Zobacz większe

Fertilman 30 tabletek

FertilMan Suplement Diety zestaw witamin, minerałów i antyoksydantów dla mężczyzn.

Specjalnie opracowany koktajl witamin i minerałów poprawiający jakość nasienia i zwiększający płodność dla mężczyzn starających się o dziecko. Zawiera L-karnitynę, L- taurynę, L- argininę glutation, Koenzym Q10. Zaleca się stosowanie 3 miesiące przed planowanym poczęciem. Opakowanie 30 tabletek.

Więcej szczegółów

53,90 zł

-5,10 zł

59,00 zł

Więcej informacji

FertilMan Suplement Diety

  

Nowa formuła wzbogacona o składniki pozytywnie wpływające na jakość plemników.

Unikalne połączenie witamin, minerałów, aminokwasów i przeciwutleniaczy zostało starannie dobrane ze względu na ich korzystne właściwości wpływające na produkcję nasienia oraz płodność.

  

Wysoka zawartość witamin i przeciwutleniaczy takich jak:

L-karnityna, L-arginina, cynk, selen, witaminy z grupy B, witamina C, witamina E, glutation, koenzym Q10 i kwas foliowy.

Suplement diety, który został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe mężczyzn, starających się o dziecko. FertilMan zawiera składniki takie jak cynk oraz selen o udowodnionym działaniu wspomagającym płodność u mężczyzn.

Mężczyzna powinien co najmniej 3 miesiące zażywać FertilMan. Trzy miesiące to średni czas do zapewnienia dojrzałości nasienia (72 dni).

 

Składnik: 1 kapsułka %RDA* Pozytywny wpływ na płodności Pozytywny wpływ na zdrowie ogólne
L-Arginina 250 mg ** + +
L-Karnityna 100 mg ** + +
Magnez 51 mg 17 + +
Witamina C 80 mg 100 + +
Witamina E 20 mg 166 + +
L-Tauryna 50 mg ** + +
Żelazo 15 mg 107 +  
Cynk 20 mg 200 + +
Niacyna (Wit. b3) 15 mg 94 +  
Witamina B6 10 mg 714 + +
Selen 50 µg 91 + +
Witamina D3 10 µg 200 +  
Koenzym Q10 5 mg ** +  
L-Glutation 5 mg ** +  
Witamina B2 2 mg 143 +  
Kwas foliowy 400 µg 200 + +
Witamina B12 6 µg 240 +  

 

 

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie podczas głównego posiłku. Popić szklanką wody lub chłodnego napoju. Nie stosować na czczo.

   

Opakowanie: 30 tabletek

  

Uwaga: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób odżywiania oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

  

Producent: Babystart, Wielka Brytania

Podmiot odpowiedzialny: Medimes Sp. z o. o.

  


  

Badania pokazują, że przeciwutleniacze, m.in. takie jak glutation, mogą wpłynać na poprawę jakości nasienia oraz zwiększyć szansę na poczęcie. Istnieją mocne dowody kliniczne wykazujące, że mężczyźni z problemami niepłodności mają wysoki poziom stresu oksydacyjnego, który może negatywnie wpłynąć na jakość ich nasienia. Badania wykazały również, że stres oksydacyjny może zmniejszyć  żywotność i ruchliwość plemników oraz zdolność nasienia do wnikania do komórki jajowej.

Witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które mają udowodnione korzystne działanie w leczeniu męskiej niepłodności, zwiększeniu liczby plemników, poprawy ich morfologii i ruchliwości znajdują się w FERTILMAN !

   

Są to: L-karnityna, L-arginina, cynk, selen, witaminy z grupy B, witamina C, witamina E, glutation, koenzym Q10 i kwas foliowy.

Wystarczy jedna kapusłka dziennie! Mężczyzna otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które zapewniają, że plemniki są zdrowe, a także zwiększa się ich ilość oraz ruchliwość.

Mężczyzna powinien co najmniej 3 miesiące przed planowaną z partnerką ciążą zażywać FertilMan. Trzy miesiące to średni czas do zapewnienia dojrzałości nasienia (72 dni).

Składniki zawarte w FertilMan są precyzyjnie wybierane zgodnie ze standardami UE. Preparat zawiera związki poprawiające jakość spermy, których działanie zostało naukowo udowodnione.

   

L-karnityna: odgrywa kluczową rolę w metabolizmie energetycznym plemników. Wiele badań naukowych wykazało, że karnityny odgrywają ważną rolę w funkcji plemników wpływając na ich ruchliwość plemników, morfologię, stężenie i ilość. L-karnityna może również przyczynić się do ochrony plemników przed negatywnym wpływem wielu wolnych rodników. 

L-Arginina: jest istotnym aminokwasem mającym wpływ na jakość i zdrowie nasienia, wykazano w licznych badaniach, jej wpływ na zwiększenie ilości i ruchliwości plemników.
 
Cynk jest istotny w procesie produkcji nasienia. Poprawia gęstość komórkową spermy, wzrost liczby komórek szybko poruszających się plemników, wzrost poziomu testosteronu, który jest kluczowy dla spermatogenezy. Niedobór może powodować impotencję, bezpłodność i niską liczbę plemników.
 
Selen: jest silnym przeciwutleniaczem. Zbyt niska podaż selenu w pożywieniu jest związana ze słabą ruchliwością plemników.
 
Witamina B12:  bierze udział w dojrzewaniu komórek i syntezy DNA. Niedobór witaminy B12 jest związany ze zmniejszeniem liczby plemników i ruchliwość, zatem do zwiększenia witamina B12 jest niezbędna do poprawy jakości nasienia.
 
Witamina C: jest przeciwutleniaczem występującym w plazmie nasienia. Może zwiększyć liczbę i ruchliwość plemników oraz zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia. Suplementacja
witaminą C poprawia jakość spermy palaczy. 
 
Witamina E ma działanie antyoksydacyjne, przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia spermy i może zwiększyć zdolność plemników do połączenia z komórką jajową. Witamina E jest przeciwutleniaczem, który przyczynia się do zmniejszenia ilości wolnych rodników.
 
Glutation: ma kluczowe znaczenie dla obrony  plemników przed działaniem wolnych rodników, chroni przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Niedobór glutationu zaburza ruchliwość plemników.

Koenzym Q10:   działa jako przeciwutleniacz. Badania wykazały korelację między koenzym Q10 i zdrowym poziomem nasienia. 

Kwas foliowy: odgrywa ważną rolę dla rozwoju i podziału komórek. Badania sugerują, że suplementacja kwasu foliowego wraz z cynkiem poprawia zdrowie plemników.
  
Witamina D3: pomaga w produkcji hormonów płciowych u mężczyzn. Ostatnie badania wykazały, że poziom witaminy D3 u mężczyzn odpowiada bezpośrednio za jakość spermy. Suplementacja witaminy D może zwiększyć poziom testosteronu, który ma wpływ na męską płodność.

Opinie

Oceń 
Staraczka :) 2015-01-24

Cena / Skład

Przestudiowalam wiele skladow suplementow i ten wypadl najlepiej w stosunkku do ceny :) Teraz czekamy na efekty!

Oceń 
Krzysiek 2014-07-08

FertilMan

Dziękuję za szybką wysyłkę. Odnośnie produktu zakup z polecenia adrologa. Na efekty trzeba poczekać.

Oceń 
Robert 2014-06-11

Dobry skład

Polecił mi go lekarz. Bardzo dobry skład w stosunku do ceny.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Fertilman 30 tabletek

Fertilman 30 tabletek

FertilMan Suplement Diety zestaw witamin, minerałów i antyoksydantów dla mężczyzn.

Specjalnie opracowany koktajl witamin i minerałów poprawiający jakość nasienia i zwiększający płodność dla mężczyzn starających się o dziecko. Zawiera L-karnitynę, L- taurynę, L- argininę glutation, Koenzym Q10. Zaleca się stosowanie 3 miesiące przed planowanym poczęciem. Opakowanie 30 tabletek.

Napisz opinię

Produkty powiązane