Testy owulacyjne 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Testy owulacyjne

Chcesz wyznaczyć dni płodne / owulację? Dzięki testom owulacyjnym zrobisz to w szybki i łatwy sposób. Test owulacyjny jest idealnym narzędziem do sprawdzenia najlepszych dni w cyklu aby zajść w ciążę dających ci najwiekszą szansę na zapłodnienie. Sklep internetowy przedciaza.pl oferuje testy już od 1 zł. Każde zamówienie wysyłamy w dyskretnej paczce nie zdradzającej zawartości bez oznaczeń sklepu. Najtańsze testy owulacyjne wyłącznie w naszym sklepie!

Jak działają testy owulacyjne?

Tuż przed owulacją - najbardziej płodnym okresem w cyklu - organizm produkuje ogromne ilości hormonu LH, który wywołuję uwolnienie jajeczka z jajnika. Ten właśnie skok hormonu wykryjesz dzięki testom owulacyjnym. Wykrycie wzrostu LH sygnalizuję, iż do owulacji dojdzie w ciągu kolejnych 24-36 godzin. Testy owulacyjne to świetne narzędzie do skutecznego i szybkiego wyznaczania dni płodnych w kobiecym cyklu menstruacyjnym. 

Jak wyznaczyć dni płodne z pomocą testów owulacyjnych?

Badanie jest szybkie i bardzo prostę. Wykonuje się je na podstawie badania porannego moczu. Więcej w poradniku jak używać testów owulacyjnych.