Wyznaczanie dni płodnych
Dni płodne kobiety to największa szansa na poczęcie, dlatego możliwość ich wyznaczenia jest ogromnie istotna w momencie planowania dziecka. Istnieją różne sposoby, które to umożliwiają: szybkie i proste jednorazowe testy owulacyjne wykrywające hormon LH w moczu, badanie śliny przy pomocy mikroskopów ...
Dni płodne kobiety to największa szansa na poczęcie, dlatego możliwość ich wyznaczenia jest ogromnie istotna w momencie planowania dziecka. Istnieją różne sposoby, które to umożliwiają: szybkie i proste jednorazowe testy owulacyjne wykrywające hormon LH w moczu, badanie śliny przy pomocy mikroskopów owulacyjnych, specjalne termometry analizujące temperaturę ciała, czy też bardziej zaawansowane technologicznie monitory i kalendarze owulacyjne.

Oferujemy szeroki wybór produktów zróżnicowanych pod względem Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Więcej

Wyznaczanie dni płodnych Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Testy owulacyjne

  Chcesz wyznaczyć dni płodne? Dzięki testom owulacyjnym zrobisz to w łatwy i sposób, nie wychodząc z domu.


  Tuż przed owulacją - najbardziej płodnym okresem w cyklu - organizm produkuje ogromne ilości hormonu LH, który wywołuje uwolnienie jajeczka z jajnika. Ten właśnie skok hormonu wykryjesz dzięki testowi owulacyjnemu wykonanemu na porannym moczu. Wykrycie wzrostu LH sygnalizuje, iż do owulacji dojdzie w ciągu kolejnych 24-36 godzin. Więcej na ten temat w poradniku jak używać testów owulacyjnych.

  Oferujemy testy w najniższej cenie - już od 1 zł. Każde zamówienie wysyłamy w dyskretnej paczce bez oznaczeń sklepu, nie zdradzającej zawartości. Sprawdź!
 • Mikroskopy owulacyjne


  Mikroskop owulacyjny to produkt wielokrotnego użytku, który pomoże precyzyjnie określić dni płodne w cyklu miesiączkowym poprzez szybkie badanie śliny. Kształt i rozmiar szminki pozwala nosić go zawsze ze sobą. Wynik odczytywany jest w 5 minut. Świetnie zastępuje kalendarz owulacyjny oraz metody termiczne. Stosowany również przy naturalnym planowaniu rodziny oraz w naprotechnologii.


  Sprawdź naszą bogatą ofertę mikroskopów owulacyjnych i poznaj opinie zadowolonych użytkowniczek!

 • Termometry owulacyjne


  Termometr owulacyjny to metoda termiczna wyznaczania dni płodnych, polegająca na mierzeniu temperatury ciała. Do przeprowadzenia badania oprócz termometru potrzebny będzie kalendarz dni płodnych, za pomocą którego zapiszesz temperaturę oraz objawy towarzyszące cyklowi miesiączkowemu. Możesz go pobrać u nas za darmo!


  Z cyfrowym termometrem owulacyjnym łatwo i skutecznie wykryjesz skoki temperatury w cyklu - dzięki temu wyznaczysz dzień płodności, okres niepłodności poowulacyjnej i przedowulacyjnej, a także dni prawdopodobnie płodne. Jest to doskonała metoda na naturalne planowanie rodziny. 

 • Monitory płodności

  Monitory płodności to zaawansowane technologicznie urządzenia wspierające metodę naturalnego planowania rodziny. Działają precyzyjnie, a prowadzone pomiary są bardzo wiarygodne. Ich zaletą jest m.in. archiwizacja i szybkość prowadzonych analiz, obliczanie początku fazy płodnej i niepłodnej, czy też dokładność sensora (termometra mierzącego temperaturę ciała, nawet podczas snu).

  Sprawdź inteligentne monitory najlepszej jakości dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy!
 • Kalendarze owulacyjne


  Kalendarze owulacyjne to przykład naturalnej metody planowania rodziny. W naszej ofercie posiadamy zaawansowane i spersonalizowane kalendarze internetowe OvuFriend, wykorzystujące innowacyjny algorytm, który analizuje wprowadzone do niego informacje. Wystarczy, że wpiszesz do kalendarza swoje obserwacje (temperatura ciała, śluz szyjkowy, objawy), a otrzymasz kompleksową analizę dni płodnych i niepłodnych oraz interpretację całego cyklu miesiączkowego.


  Sprawdź i przekonaj się, że OvuFriend naprawdę działa! 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów