Inofem myo inozytol Zobacz większe

Inofem myo inozytol

Inofem

Nowy produkt

Nowoczesny suplement diety zawierający mio-inozytol 2000 mg i kwas foliowy 200 μg. Przyczynia się do utrzymania fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet, pomagając uzupełnić niedobór tych substancji w organizmie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,49 zł

Opis

BLOZ7 6266752
BLOZ12 6266752

Więcej informacji

Inofem – to nowoczesny suplement diety zawierający mio-inozytol 2000 mg i kwas foliowy 200 μg. Dzięki zawartości precyzyjnie dobranych proporcji składników, Inofem przyczynia się do utrzymania fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet, pomagając uzupełnić niedobór tych substancji w organizmie.


Skład Inofemu jest wynikiem badań klinicznych przeprowadzonych na kilkuset pacjentkach. Badania te potwierdziły pozytywne działanie kompozycji mio-inozytolu i kwasu foliowego u kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS), zaburzeniami miesiączkowania i cukrzycą.

 

Składniki: Mio-inozytol (2000 mg), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy, 200 μg), maltodekstryna, aromat cytrynowy.

Mio-inozytol jest ważnym elementem ściany komórkowej i mediatorów biochemicznych wewnątrz organizmu, między innymi wpływa na reakcje komórek na insulinę. Dodatkowo badania prowadzone w ostatnich 20 latach wykazały istotną rolę mio-inozytolu w procesie dojrzewania komórek jajowych w jajnikach.

Kwas foliowy należy do grupy folianów i wpływa na wiele funkcji metabolicznych w organizmie. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz w prawidłowej syntezie aminokwasów. Jednocześnie bierze udział w procesie podziału komórek, w tym komórek jajowych – oocytów.


Przeciwskazania
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.


Uwaga
Stosować pod kontrolą lekarza. Przed pierwszym użyciem lub po zmianie zalecenia stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, nie zastępuje zrównoważonej i różnorodnej diety. Należy przestrzegać zasad zdrowego stylu życia.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25ºC.


Dawkowanie
Doustnie. 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml letniej wody, dokładnie wymieszać i wypić. W przypadku pytań, należy skonsultować się z lekarzem.


Nie zawiera laktozy i glutenu.
Inofem jest dostępny w opakowaniach po 60 saszetek.

Opinie

Napisz opinię

Inofem myo inozytol

Inofem myo inozytol

Nowoczesny suplement diety zawierający mio-inozytol 2000 mg i kwas foliowy 200 μg. Przyczynia się do utrzymania fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet, pomagając uzupełnić niedobór tych substancji w organizmie.