Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Test ciążowy płytkowy
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0,74 zł

Wysoka czułość! Wysoka skuteczność! Jednorazowy bardzo wrażliwy test ciążowy z moczu HCG. Instrukcja w języku polskim.
DATA WAŻNOŚCI 27.04.2019 r

0 Review(s)
Test ciążowy paskowy
0,93 zł
Prosty, szybki i skuteczny sposób na wykrycie wczesnej ciąży. Wysyłka w dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sklepu. Wynik w 5 minut. Dokładność:...
Wszystkie bestsellery
Cyclotest myPlan - naturalne planowanie rodziny
  • Cyclotest myPlan - naturalne planowanie rodziny
  • Cyclotest myPlan - naturalne planowanie rodziny

Cyclotest myPlan - naturalne planowanie rodziny

Cyclotest myPlan to nowoczesny komputer cyklu, który wyznacza dni, kiedy szansa na zajście w ciążę jest największa. Skuteczność działania to 99,7%.
Cyclotest myPlan
1 572,22 zł
Brutto
Ilość:

Cyclotest myPlan precyzyjnie wyznacza dni płodne i niepłodne w cyklu menstruacyjnym - odbywa się to na podstawie pomiarów temperatury ciała zaraz po przebudzeniu. Istnieje również możliwość wprowadzenia do komputera informacji o drugim wskaźniku płodności tj.  śluzie płodnym, szyjce macicy, lub skoku hormonu LH.

Status płodności na dzień bieżący oraz na następne dni jest widoczny od razu na wyświetlaczu i pozwala na zaplanowanie poczęcia dziecka. Uprawianie seksu w dni płodne wyznaczone przez komputer, może w znaczący sposób skrócić oczekiwanie na dziecko.* Cyclotest MyPlan jest produktem medycznym, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Cyclotest MyPlan wspiera w staraniach o potomstwo i stosowaniu zasad naturalnego planowania rodziny. Nowoczesny design w połączeniu z wieloma użytecznymi funkcjami np. plannerem urodzin Twojego dziecka, informacją o ew. niewydolności jajników, wskazówkami jak dbać o skórę lub jaki jest Twój indeks BMI sprawia, że komputer spełnia potrzeby kobiet w zakresie pielęgnacji i dbania o zdrowie, co czyni go wyjątkowym.


Dlaczego warto stosować cyclotest myPlan?

  • brak efektów ubocznych
  • potwierdzona badaniami skuteczność 99,7 %
  • przyjazny dla organizmu
  • informuje o ciąży na wczesnym jej etapie
  • dokumentacja wszystkich wydarzeń w cyklu (oprócz tych standardowych również informacje np. o stosunku odbytym ez zabezpieczenia lub o bólu owulacyjnym)
  • ciekawe funkcje dodatkowe (np. planner urodzin dziecka, monitorowanie indeksu BMI)
  • łatwy w obsłudze i intyicyjnyStosowanie

W celu wyznaczenia fazy płodności, pod uwagę brany jest szereg sygnałów wysyłanych przez organizm. W trakcie cyklu miesięcznego, Twoja podstawowa temperatura ciała układa się w konkretny wzór, a regularny jej pomiar, zapis i ocena na przestrzeni cyklu stanowi podstawę do wyznaczenia faz płodności.

Poza temperaturą funkcjonują jeszcze inne symptomy płodności jak wysoki poziom hormonu luteinizującego LH oraz konsystencja śluzu szyjkowego. Baczna obserwacja podstawowej temperatury ciała i jednego, dodatkowego czynnika płodności stanowi podstawę metody planowania rodziny, zwanej metodą objawowo-termiczną a jej skuteczność szacowana jest na 99,7%.


Jak używać Cyclotest myPlan?


Rozpoczęcie startu nowego cyklu - zawsze pierwszego dnia miesiączkiMierzenie temperatury - użyj zintegrowanego czujnika pomiaru temperatury przed wstaniem z łóżka; Cyclotest myPlan przypomni Ci o tym za pomocą budzika i oświetlenia LEDSprawdzanie statusu płodności - specjalny wykres płodności ułatwi odczytanie, w jakiej fazie płodności się znajdujesz i na kiedy przypada najbardziej płodna faza Twojego cykluPlanowanie życia intymnego - wykres kalendarzowy umożliwia wskazanie dni pdłodnych i niepłodnych w następnych dniach -   te pierwsze zaznaczone są wyraźnie kolorem różowym, natomiast zielony kolor oznacza brak przeszkód do współżycia, czyli dni niepodne Dodawanie drugiego symptomu (opcjonalnie) - w celu zwiększenia wiarygodności odczytów, w wyznaczone przez komputer dni możesz wykonać test owulacyjny na mocz lub określić konsystencję śluzu szyjkowego lub rozwarcie szyjki macicy; komputer zatwierdzi wprowadzone dane i prognozy płodnościWskazywanie zakłóceń cyklu - choroba, za mała ilość snu, alkohol, przemęczenie - czynniki te mają wpływ na Twój cykl; wszystkie te wydarzenia możesz odnotować w Cyclotest mPlan jako zaburzenia, a wtedy pomiary nie zostaną uwzględnione w trakcie prognozyMonitorowanie Indeksu Masy Ciała (BMI) - zarówno nadwaga jak i niedowaga są szkodliwe dla Twojego organizmu, natomiast utrzymywanie się w przedziale wagi prawidłowej pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie i organizm; skorzystaj z cyclotest myWay, aby wyliczyć swój wskaźnik BMI i monitorować jego rozwój na przestrzeni czasuPlanner daty porodu dziecka - wprowadź preferowaną datę narodzin Twojego dziecka, a Cyclotest myPlan wyznaczy optymalne ramy czasowe, w których powinnaś współżyć ze swoim partnerem, w oparciu o dane zapisane na komputerze cykluInformowanie o niewydolności jajników - alarm poinformuje Cię o możliwej niewydolności jajników, co może mieć wpływ na fakt, iż próby starań o dziecko są nieskuteczne


Producent:
UEBE, Niemcy

Podmiot odpowiedzialny:
Medimes Sp. z o.o.
Cyclotest myPlan