Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Termometr owulacyjny
20,28 zł

Cyfrowy termometr do mierzenia temperatury ciała. Wspomaga ustalenie dni płodnych u kobiet. Dokładność: do dwóch miejsc po przecinku.

0 Review(s)
Maca w proszku, 400 g
79,00 zł
Korzeń Maca w proszku prosto z Peru. Pozytywnie wpływa na płodność oraz witalność. Wyrównuje poziom hormonów w organizmie. Naturalny i certyfikowany ekstrakt z korzenia Maca najwyższej jakości. Zalecany do przyjmowania przez kobiety oraz mężczyzn...
Wszystkie bestsellery
Zdrowie intymne jest kluczowym aspektem w trakcie starań o dziecko. Infekcje, nieprawidłowa flora pochwy czy zakażenie układu moczowego nie prowadzą co prawda do niepłodności, ale w znaczący sposób utrudniają zajście w ciążę. Ryzykiem zmniejszającym szanse na zapłodnienie jest także zakażenie podczas stosunku partnera co może prowadzić do pogorszenia się jakości nasienia. Starając się o dziecko należy zatem najpierw zadbać o prawidłowe zdrowie intymne tak, aby żadna infekcja nie miała wpływu na wydłużenie czasu naszych starań o upragnioną ciążę.

Zdrowie intymne

Zdrowie intymne

Podkategoria

0 Review(s)
Femistina Zakażanie układu moczowego
46,20 zł
Suplement diety przeznaczony dla kobiet z nawracającym problemem zakażenia układu moczowego na bazie d-mannozy, brzozy brodawkowatej, mącznicy lekarskiej oraz berberyny. Opakowanie: 10 tabletek na dzień + 10 tabletek na noc.
Pokaż 5 Produktów z 5 produkt/-ów