Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Termometr owulacyjny
20,28 zł

Cyfrowy termometr do mierzenia temperatury ciała. Wspomaga ustalenie dni płodnych u kobiet. Dokładność: do dwóch miejsc po przecinku.

0 Review(s)
Maca w proszku, 400 g
79,00 zł
Korzeń Maca w proszku prosto z Peru. Pozytywnie wpływa na płodność oraz witalność. Wyrównuje poziom hormonów w organizmie. Naturalny i certyfikowany ekstrakt z korzenia Maca najwyższej jakości. Zalecany do przyjmowania przez kobiety oraz mężczyzn...
Wszystkie bestsellery
logo

Suchość pochwy to kobieca dolegliwość dotykająca coraz większej ilości kobiet. Naukowo określa się ją terminem dyspareunia. To niewystarczające nawilżenie ścian pochwy, prowadzące do bolesnego stosunku.

Suchość pochwy objawia się niewystarczającą produkcją śluzu, co powoduje dyskomfort, a nawet ból podczas współżycia przez niedostateczne nawilżenie, redukujące tarcie. Za prawidłowe nawilżenie, szczególnie podczas podniecenia seksualnego, odpowiada estrogen – żeński hormon z grupy płciowych. Jego niski poziom powoduje problemy z suchością pochwy.

Na zaburzenia w wydzielaniu śluzu może mieć wpływ:

 • Leczenie farmakologiczne: leki antyhistaminowe stosowane w zwalczaniu alergii, kuracja hormonalna oraz wiele innych leków może mieć wpływ na obniżenie poziomu estrogenu, a co za tym idzie, powodować zwiększoną suchość pochwy.
 • Niewłaściwa higiena: stosowanie nieodpowiednich preparatów do mycia zaburza florę bakteryjną miejsc intymnych, często powodując suchość.
 • Stany zapalne, podrażnienia czy też stany grzybiczne narządów płciowych: wszystkie te dolegliwości mogą mieć wpływ na niedostateczne nawilżenie podczas stosunku.
 • Koniec cyklu owulacyjnego: ten moment cyklu charakteryzuje się spadkiem poziomu estrogenu, odpowiedzialnego za wydzielanie śluzu.
 • Tryb życia, stres, przemęczenie.

Współżycie w czasie owulacji par starających się o dziecko często podyktowane jest nagłym impulsem, chęcią trafienia na właściwy moment, co może prowadzić do zwiększonej suchości pochwy. Nie bez znaczenia jest także stres związany z długotrwałymi próbami poczęcia.

Prawie u 75% pań starających się zajść w ciążę odnotowano podwyższony poziom suchości pochwy, który nie tylko wpływa na dyskomfort podczas współżycia, ale także może mieć negatywny wpływ na samo zapłodnienie.

Dlatego właśnie pary starające się o dziecko często stają przed wyborem różnego rodzaju preparatów nawilżających.

Zwykłe lubrykanty dostępne na rynku mogą jednak utrudniać zapłodnienie. Ich formuła może uszkadzać plemniki, negatywnie wpływając na ich ruchliwość i żywotność oraz tworzyć dla nich barierę nie do pokonania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom par starającym się o dziecko eksperci firmy Sasmar zaprojektowali lubrykant Conceive Plus™, który jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH, dzięki czemu naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jedyny żel nawilżający na rynku zawiera jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy, zwiększając przyjemność podczas współżycia, ale także w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów dostępnych na rynku wspomaga zapłodnienie.

Zostało naukowo potwierdzone, że żel Conceive Plus ™ wspomagający zapłodnienie jest bezpieczny dla plemników. Dodatkowo odżywia je, zwiększając ich ruchliwość oraz wydłużając czas życia.

Wyniki badań nad Conceive Plus ™

Conceive Plus ™ jest zaprojektowany tak, aby współgrać z kobiecym pH, tworząc środowisko przyjazne plemnikom. Odpowiednia ilość elektrolitów zawarta w żelu pozwala naśladować płodny śluz szyjki macicy. Conceive Plus jest jedynym lubrykantem, który zawiera jony wapnia i magnezu, które są istotne dla żywotności komórek oraz procesu zapłodnienia.

To sprawia, że Conceive Plus ™ jest doskonałym rozwiązaniem dla par starających się o dziecko w sposób naturalny.

Dlaczego warto korzystać tylko z Conceive Plus™, jeśli chcesz zajść w ciążę?

 • Formuła lubrykantu jest specjalnie zaprojektowana dla par starających się o dziecko.
 • Zwiększa szanse na zapłodnienie.
 • Jest bezpieczny dla plemników.
 • Zwiększa ich ruchliwość oraz żywotność.
 •  Unikalna formuła naśladuje śluz płodny kobiety, tworząc środowisko przyjazne plemnikom.
 •  Zwiększa przyjemność podczas współżycia. Eliminuje dyskomfort w przypadku suchości pochwy.
 •  Został przetestowany klinicznie. Jego skuteczność działania została potwierdzona naukowo.
 •  Zalecany przez lekarzy na całym świecie.

Lubrykant Conceive Plus™ jest dostępny w dwóch wersjach – żelu w formie tubki 75 ml do samodzielnej aplikacji dla obojga partnerów oraz jako dopochwowy aplikator wypełniony żelem. Aplikatory Conceive Plus™ wypełnione lubrykantem należy stosować dopochwowo do 15 minut przed stosunkiem. Conceive Plus™ w tubce wielokrotnego użytku to dodatkowe nawilżenie dla obojga partnerów.

Conceive Plus ™ można stosować tak często jak to potrzebne.

Udostępnij