OvuFriend Abonament Premium 1 miesiąc
 • OvuFriend Abonament Premium 1 miesiąc

OvuFriend Abonament Premium 1 miesiąc

Abonament Premium do Internetowego Kalendarza Owulacji OvuFriend. Okres trwania abonamentu: 1 miesiąc.

OVUFRIEND 1MIESIAC
13,00 zł
Brutto
Ilość:

Abonament Premium do Internetowego Kalendarza Owulacji OvuFriend  

 

Kalendarz Owulacji OvuFriend to nowoczesne narzędzie internetowe do wyznaczania dni płodnych, owulacji i interpretacji cykli miesiączkowych dla kobiet starających się zajść w ciążę. Wystarczy, że codziennie wpiszesz do kalendarza swoje obserwacje (temperaturę ciała, śluz szyjkowy, objawy lub testy), a otrzymasz interpretacje swojej bieżącej płodności.  OvuFriend na bieżąco analizuje Twoje cykle miesiączkowe, pokaże ciekawe statystyki i poinformuje Cię jeśli wystąpią jakieś nieprawidłowości. Po wyznaczeniu owulacji zaawansowany algorytm obliczy Twoje szanse na zajście w ciążę w danym cyklu.  OvuFriend posiada w swojej bazie setki tysięcy wykresów cykli miesiączkowych kobiet starających się zajść w ciążę.

OvuFriend pomogło już ponad 10 000 tys. kobietom zajść w ciążę.

 

 

Więcej informacji

 

OvuFriend jest bardzo łatwy w użyciu. Nie potrzebujesz żadnego urządzenia, tylko termometr do pomiaru codziennej temperatury ciała oraz podłączenie do Internetu.

 

Wykupiony abonament daje Ci możliwość korzystania przez okres 1 miesiąca ze wszystkich najbardziej zaawansowanych funkcji Kalendarza.

 

Aby rozpocząć korzystanie z Kalendarza Owulacji wystarczy podać datę ostatniej miesiączki i kilka prostych informacji. Na tej podstawie OvuFriend utworzy dla Ciebie Twój pierwszy cykl. Następnie każdego dnia poprosi Cię o wpisanie prostych do zaobserwowania informacji o Twoim ciele. Na podstawie wszystkich dostarczonych danych każdego dnia pokaże Ci jedno z trzech świateł:

 • Zielone – dni płodne
 • Pomarańczowe – być może płodne
 • Czerwone – dni niepłodne.

 

Dodatkowo wyznaczy na Twoim wykresie cyklu owulację i zinterpretuje Twoje cykle miesiączkowe pod kątem szans na zajście w ciążę. Po owulacji na bieżąco zinterpretuje Twoje objawy, aby wskazać Ci prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

 

Jak działa algorytm OvuFriend?

OvuFriend wykorzystuje samouczący algorytm do analizy wprowadzanych codziennie obserwacji  tj. temperatury ciała, śluzu szyjkowego, objawów czy wyników testów, aby pomóc Ci szybciej zajść w ciążę.  Im więcej informacji wpiszesz, tym skuteczniej system zinterpretuje Twoją płodność.

OvuFriend to innowacyjny algorytm, który nauczy się Twojej płodności i poinformuje Cię o Twoich dniach płodnych, owulacji i szansach na zajście w ciążę w danym cyklu. System na bieżąco poinformuje Cię jeśli w Twoim cyklu wykryje coś niepokojącego co może utrudniać Ci zajście w ciążę. Po wystąpieniu owulacji OvuFriend oceni czas współżycia pod kątem zajścia w ciążę oraz zinterpretuje każdy wpisany objaw ciążowy. Każdego miesiąca otrzymasz ciekawe statystyki Twoich cykli, a każdego dnia przydatne porady.

 

Co zyskasz korzystając z kalendarza owulacji?

 • Dzięki OvuFriend już nigdy nie przegapisz swoich dni płodnych
 • Poznasz swój termin owulacji oraz zdobędziesz dokładną wiedzę o swoim ciele, płodności i zdrowiu.
 • Dowiesz się od którego dnia możesz już sięgnąć po test ciążowy.
 • Dzięki pomiarowi temperatury i szczegółowym informacjom o typowych objawach w drugiej części cyklu, szybciej dowiesz się że jesteś w ciąży.
 • Dużo szybciej wykryjesz nieprawidłowości w swoim cyklu i problemy z płodnością (np. zbyt krótką fazę lutealną, zbyt długie cykle miesiączkowe, cykle bezowulacyjne)
 • Już po kilku cyklach otrzymasz informacje czy Twoje cykle miesiączkowe wyglądają prawidłowo.
 • W przypadku trudności z zajściem w ciążę dysponujesz niezliczoną ilością informacji o swoim ciele, objawach i cyklach miesiączkowych, które możesz przekazać lekarzowi. Dzięki temu możesz zyskać szybszą i trafniejszą diagnozę, a co za tym idzie często krótsza droga leczenia niepłodności.  
 • Jeśli leczysz się z powodu niepłodności, w OvuFriend masz możliwość wydrukowania swoich cykli i zabrania ich ze sobą na wizytę do lekarza.
 • Dzięki wiarygodnej wiedzy na temat dni płodnych i owulacji, Twoje szanse na zajście w ciążę wzrosną wielokrotnie.

 

Jak bardzo angażujące się prowadzenie Kalendarza Owulacji OvuFriend?

 

Wystarczy tylko 5 minut dziennie – wszystko co musisz zrobić to każdego dnia, przed wstaniem z łózka, o tej samej porze zmierzyć temperaturę ciała. Wpisać ją codziennie do wykresu. Dodatkowo przy wizycie w toalecie zwrócić uwagę na śluz szyjkowy znajdujący się na bieliźnie lub wewnątrz pochwy, a następnie wybrać właściwy typ z 5 dostępnych w kalendarzu. Już te dwie informacje wystarczą, aby system mógł wyznaczyć Twoje dni płodne i owulację na Twoim wykresie.  Jeśli zechcesz możesz też wpisać odczuwalne objawy, zażywane leki oraz wykonane testy. System wszystko weźmie pod uwagę w interpretacji Twojej płodności. Im więcej informacji wpiszesz, tym lepiej system będzie w stanie poznać Twoje cykle miesiączkowe.

Pamiętaj z OvuFriend nie musisz znać się na wyznaczaniu dniu płodnych i owulacji, łatwy w użyciu system zinterpretuje wszystko i codziennie poinformuje Cię o statusie dni płodnych

 

 

Co potrzebujesz aby korzystać z Kalendarza Owulacji OvuFriend?

 

 

Co jeśli wykupisz abonament i zajdziesz w ciążę?

Abonament w OvuFriend nigdy się nie zmarnuje. Jeśli zajdziesz w ciążę, w ramach abonamentu Premium, otrzymasz dostęp do Spersonalizowanego Kalendarza Ciąży. Niesamowitego narzędzia, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez ciążę dając wiedzę i poczucie bezpieczeństwa.

OVUFRIEND 1MIESIAC