OvuFriend Abonament Premium 12 miesięcy
 • OvuFriend Abonament Premium 12 miesięcy

OvuFriend Abonament Premium 12 miesięcy

Abonament Premium do Internetowego Kalendarza Owulacji OvuFriend. Okres trwania abonamentu:12 miesięcy.

OVUFRIEND 12 MIESIECY
58,53 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Abonament Premium do Internetowego Kalendarza Owulacji OvuFriend  

 

Kalendarz Owulacji OvuFriend to nowoczesne narzędzie internetowe do wyznaczania dni płodnych, owulacji i interpretacji cykli miesiączkowych dla kobiet starających się zajść w ciążę. Wystarczy, że codziennie wpiszesz do kalendarza swoje obserwacje (temperaturę ciała, śluz szyjkowy, objawy lub testy), a otrzymasz interpretacje swojej bieżącej płodności.  OvuFriend na bieżąco analizuje Twoje cykle miesiączkowe, pokaże ciekawe statystyki i poinformuje Cię jeśli wystąpią jakieś nieprawidłowości. Po wyznaczeniu owulacji zaawansowany algorytm obliczy Twoje szanse na zajście w ciążę w danym cyklu.  OvuFriend posiada w swojej bazie setki tysięcy wykresów cykli miesiączkowych kobiet starających się zajść w ciążę.

OvuFriend pomogło już ponad 10 000 tys. kobietom zajść w ciążę.

 

 

Więcej informacji

 

OvuFriend jest bardzo łatwy w użyciu. Nie potrzebujesz żadnego urządzenia, tylko termometr do pomiaru codziennej temperatury ciała oraz podłączenie do Internetu.

 

Wykupiony abonament daje Ci możliwość korzystania przez okres 12 miesięcy ze wszystkich najbardziej zaawansowanych funkcji Kalendarza.

 

Aby rozpocząć korzystanie z Kalendarza Owulacji wystarczy podać datę ostatniej miesiączki i kilka prostych informacji. Na tej podstawie OvuFriend utworzy dla Ciebie Twój pierwszy cykl. Następnie każdego dnia poprosi Cię o wpisanie prostych do zaobserwowania informacji o Twoim ciele. Na podstawie wszystkich dostarczonych danych każdego dnia pokaże Ci jedno z trzech świateł:

 • Zielone – dni płodne
 • Pomarańczowe – być może płodne
 • Czerwone – dni niepłodne.

 

Dodatkowo wyznaczy na Twoim wykresie cyklu owulację i zinterpretuje Twoje cykle miesiączkowe pod kątem szans na zajście w ciążę. Po owulacji na bieżąco zinterpretuje Twoje objawy, aby wskazać Ci prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

 

Jak działa algorytm OvuFriend?

OvuFriend wykorzystuje samouczący algorytm do analizy wprowadzanych codziennie obserwacji  tj. temperatury ciała, śluzu szyjkowego, objawów czy wyników testów, aby pomóc Ci szybciej zajść w ciążę.  Im więcej informacji wpiszesz, tym skuteczniej system zinterpretuje Twoją płodność.

OvuFriend to innowacyjny algorytm, który nauczy się Twojej płodności i poinformuje Cię o Twoich dniach płodnych, owulacji i szansach na zajście w ciążę w danym cyklu. System na bieżąco poinformuje Cię jeśli w Twoim cyklu wykryje coś niepokojącego co może utrudniać Ci zajście w ciążę. Po wystąpieniu owulacji OvuFriend oceni czas współżycia pod kątem zajścia w ciążę oraz zinterpretuje każdy wpisany objaw ciążowy. Każdego miesiąca otrzymasz ciekawe statystyki Twoich cykli, a każdego dnia przydatne porady.

 

Co zyskasz korzystając z kalendarza owulacji?

 • Dzięki OvuFriend już nigdy nie przegapisz swoich dni płodnych
 • Poznasz swój termin owulacji oraz zdobędziesz dokładną wiedzę o swoim ciele, płodności i zdrowiu.
 • Dowiesz się od którego dnia możesz już sięgnąć po test ciążowy.
 • Dzięki pomiarowi temperatury i szczegółowym informacjom o typowych objawach w drugiej części cyklu, szybciej dowiesz się że jesteś w ciąży.
 • Dużo szybciej wykryjesz nieprawidłowości w swoim cyklu i problemy z płodnością (np. zbyt krótką fazę lutealną, zbyt długie cykle miesiączkowe, cykle bezowulacyjne)
 • Już po kilku cyklach otrzymasz informacje czy Twoje cykle miesiączkowe wyglądają prawidłowo.
 • W przypadku trudności z zajściem w ciążę dysponujesz niezliczoną ilością informacji o swoim ciele, objawach i cyklach miesiączkowych, które możesz przekazać lekarzowi. Dzięki temu możesz zyskać szybszą i trafniejszą diagnozę, a co za tym idzie często krótsza droga leczenia niepłodności.  
 • Jeśli leczysz się z powodu niepłodności, w OvuFriend masz możliwość wydrukowania swoich cykli i zabrania ich ze sobą na wizytę do lekarza.
 • Dzięki wiarygodnej wiedzy na temat dni płodnych i owulacji, Twoje szanse na zajście w ciążę wzrosną wielokrotnie.

 

Jak bardzo angażujące się prowadzenie Kalendarza Owulacji OvuFriend?

 

Wystarczy tylko 5 minut dziennie – wszystko co musisz zrobić to każdego dnia, przed wstaniem z łózka, o tej samej porze zmierzyć temperaturę ciała. Wpisać ją codziennie do wykresu. Dodatkowo przy wizycie w toalecie zwrócić uwagę na śluz szyjkowy znajdujący się na bieliźnie lub wewnątrz pochwy, a następnie wybrać właściwy typ z 5 dostępnych w kalendarzu. Już te dwie informacje wystarczą, aby system mógł wyznaczyć Twoje dni płodne i owulację na Twoim wykresie.  Jeśli zechcesz możesz też wpisać odczuwalne objawy, zażywane leki oraz wykonane testy. System wszystko weźmie pod uwagę w interpretacji Twojej płodności. Im więcej informacji wpiszesz, tym lepiej system będzie w stanie poznać Twoje cykle miesiączkowe.

Pamiętaj z OvuFriend nie musisz znać się na wyznaczaniu dniu płodnych i owulacji, łatwy w użyciu system zinterpretuje wszystko i codziennie poinformuje Cię o statusie dni płodnych

 

 

Co potrzebujesz aby korzystać z Kalendarza Owulacji OvuFriend?

 

 

Co jeśli wykupisz abonament i zajdziesz w ciążę?

Abonament w OvuFriend nigdy się nie zmarnuje. Jeśli zajdziesz w ciążę, w ramach abonamentu Premium, otrzymasz dostęp do Spersonalizowanego Kalendarza Ciąży. Niesamowitego narzędzia, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez ciążę dając wiedzę i poczucie bezpieczeństwa.

OVUFRIEND 12 MIESIECY