Nowe produkty

Obniżka Nowy
0 Review(s)
Conceive Plus witaminy dla kobiet
99,00 zł 54,90 zł

Specjalna kombinacja witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, które wspomagają procesy komórkowe organizmu i poprawiają ogólny stan zdrowia...

Wszystkie nowe produkty

Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Test ciążowy paskowy
1,00 zł
Prosty, szybki i skuteczny sposób na wykrycie wczesnej ciąży. Wysyłka w dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sklepu. Wynik w 5 minut. Dokładność:...
Wszystkie bestsellery
Test ciążowy z krwi
  • Test ciążowy z krwi
  • Test ciążowy z krwi
  • Test ciążowy z krwi
  • Test ciążowy z krwi

Test ciążowy z krwi

Test ciążowy domowego użytku wykrywający obecność hormonu HCG w krwi. Wykrywa ciążę już od 8 dnia po zapłodnieniu. Wynik w 10 minut o każdej porze dnia.

INNOVAHCG
24,90 zł
Ilość:

Test ciążowy Innova Pharma jest unikalnym produktem na rynku polskim. Test do samodzielnego wykrycia obecności hormonu HCG w krwi, opracowany w Kanadzie, może wykryć ciąże już 8-9 dniu od zapłodnienia. Jest to 14 dni wcześniej niż testy wykrywające ciążę z moczu, ponieważ wykrywanie hCG we krwi jest znacznie dokładniejsze.

Czym jest domowy test ciążowy z krwi?

Szybki test immunologiczny od firmy Innova Pharma stosuje się do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) na początku ciąży.

Test ten pozwala na wykrycie bardzo wczesnej ciąży, już od 8 dnia po zapłodnieniu komórki jajowej (2-3 dzień od zagnieżdżenia). Test wykrywa zwiększony poziom hormonu HCG w krwi zdecydowanie szybciej niż za pomocą testów ciążowych do określania ciąży z moczu. Testy wykazały, iż określanie poziomy HCG z krwi ma 99% skuteczności już przy pierwszym badaniu. Dodatkowo test możesz wykonać o każdej porze dnia.

Tak szybka informacja o ciąży pozwoli Ci do przygotowania się do tego szczególnego dla organizmu okresu oraz zadbanie o rozwój płodu od początkowej fazy ciąży.

Dlaczego badanie z krwi jest szybsze i dokładniejsze?

Stężenie hormonu HCG w moczu jest niższe niż w krwi, stąd jest trudniejsze do wykrycia szczególnie w początkowej fazie ciąży. Dzięki badaniu z krwi możesz wykryć ciążę już po 8 dniach od zapłodnienia, a nie jak w przypadku standardowych testów ciążowych 1-2 tygodnie po spodziewanej miesiączce. 

Jakie są inne korzyści z testu ciążowego krwi?

Ważną zaletą testu ciążowego z kwi jest fakt, iż możesz wykonać go o każdej porze dnia, a nie jak w przypadku standardowych testów ciążowych czekać na poranny mocz. 

Ile krwi potrzeba do wykonania testu?

Wystarczy tylko jedna kropla krwi (35-40 μL), którą wchłania test. Skuteczność testu wynosi 99%.

Instrukcja użycia testu ciążowego hCG z krwi.

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruującego wykonanie testu w domowym zaciszu.

INNOVAHCG

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane