Obniżka - 0,80 zł

Test ciążowy strumieniowy 10 mIU/ml

Ultraczuły i dokładny test ciążowy wykryje już kilkudniową ciążę przy podwyższeniu hormonu HCG już od 10 mIU/ml. 

TNHCGSTRUMIENIOWY
2,89 zł
3,69 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Test ciążowy strumieniowy TestNow o czułości 10 mIU/ml. Domowy test ciążowy jednorazowego użytku TestNow pomoże ci dowiedzieć się w łatwy i szybki sposób czy jesteś w ciąży z dokładnością do 99%. Test wykrywa obecność hormonu hCG w moczu, którego poziom rośnie gdy jesteś w ciąży. Ultraczuły test 10 mIU/ml pozwoli na wykrycie już kilkudniowej ciąży.

Test ciążowy strumieniowy to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbkach moczu, który pomaga we wczesnym wykrywaniu ciąży zarówno przez użytkowników profesjonalnych, jak i domowych.

Jak należy przygotować się do wykonania strumieniowego testu ciążowego?

Test strumieniowy może być użyty bezpośrednio podczas oddawania moczu lub przy użyciu pobranej do pojemnika próbki moczu. Badanie najlepiej wykonać rano, gdy stężenie hCG jest najwyższe.

Jak wykonać test ciążowy strumieniowyPrzeprowadzenie testu ciążowego strumieniowego

  1. Doprowadź saszetkę foliową z testem do temp. pokojowej.
  2. Wyjmij test strumieniowy z foliowej saszetki.
  3. Zdejmij zatyczkę z testu.
  4. Przytrzymaj test za uchwyt bezpośrednio paskiem absorbującym skierowanym w strumieniu moczu przez co najmniej 3-5 sekund
  5. Możesz także zamoczyć test końcówką absorbującą skierowaną w dół w pojemniku z pobraną wcześniej świeżą próbką moczu. Przytrzymaj test w próbce moczu przez 5 sekund.
  6. Załóż zatyczkę z powrotem na test i odłóż go na suchą, płaską powierzchnię okienkami testowymi skierowanymi w górę.
  7. Odczytaj wynik testu do 5 minut. Wynik odczytany po więcej niż 5 minutach można uznać za nieprawidłowy.
  8. Wyrzuć test po odczytaniu wyniku.

W zależności od stężenia HCG w próbce moczu, pozytywne wyniki mogą być widoczne w ciągu 40 sekund. Odczekaj pełne pięć minut, aby potwierdzić wynik. Nie odczytuj wyniku testu ciążowego HCG po 5 minutach, ponieważ może to dać nieprawidłowy wynik testu.

Wynik testu ciążowego

Jak interpretować wyniki testu ciążowego

Wynik pozytywny: Jeśli zarówno linia testowa (T), jak i linia kontrolna (C) są widoczne wynik testu jest pozytywny, co oznacza ciążę. Linie mogą różnic się od siebie kolorystycznie. Skonsultuj wynik z lekarzem w celu potwierdzenia ciąży.

Wynik negatywny: W obszarze kontrolnym (C) widoczna jest jedna bordowa linia a w obszarze testowym (T) nie pojawiła się żadna linia. Wynik jest negatywny - brak ciąży. Jeżeli nadal podejrzewasz ciążę, powtórz badanie po kilku dniach.

Wynik nieprawidłowy: Jeśli linia kontrolna C nie pojawi się wcale, nawet mimo pojawienia się linii testowej T wynik jest nieprawidłowy. Wykonaj test ponownie. 

Wynik nieprawidłowy może być spowodowany brakiem odpowiedniego nasączenia paska absorbującego lub wynik został odczytany za wcześnie lub za późno. 

Opakowanie testu ciążowego strumieniowego TestNow zawiera:

1 test ciążowy strumieniowy.
Jedna ulotka informacyjna (instrukcja użytkowania).

Producent:

Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd.

Dystrybutor:

Medimes Sp. z o. o.
Bohaterów Września 82, 
31-620 Kraków, Polska

TNHCGSTRUMIENIOWY

Produkty powiązane

1 Review(s)
neofolic, folian 4 generacji
25,83 zł
Suplement diety oparty na bazie Quatrefolic - aktywnej formy folianów o największej biodostępności. Neofolic zabezpiecza organizm kobiety starającej się o dziecko w odpowiednie poziomy folianów, tak ważnych dla rozwoju dziecka. 30 tabletek...