Test ciążowy kasetkowy ultraczuły
  • Test ciążowy kasetkowy ultraczuły
  • jak wykonać test ciążowy płytkowy
  • wyniki testu ciążowego

Test ciążowy płytkowy, 10 mIU/ml

Dokładny test ciążowy kasetkowy o najwyższej czułości wykryje ciążę już kilka dni od zapłodnienia.

TNCIĄŻOWYPŁYTKOWY
2,77 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Kasetkowy test ciążowy marki TestNow o najwyższej dostępnej czułości laboratoryjnej 10 mIU/ml pomoże ci dowiedzieć się w łatwy i szybki sposób czy jesteś w ciąży z dokładnością do 99% już kilka dni po zapłodnieniu. Test wykrywa obecność hormonu hCG w moczu, którego poziom rośnie gdy jesteś w ciąży.

Test ciążowy płytkowy do użytku profesjonalnego oraz domowego to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbkach moczu, który pomaga we wczesnym wykrywaniu ciąży.

Jak należy przygotować się do wykonania kasetkowego testu ciążowego?

Aby wykonać ten test, pobierz próbkę moczu do czystego i suchego pojemnika. Próbki moczu zebrane rano, są idealne, ponieważ zazwyczaj zawierają wyższe stężenie HCG. Można również wykorzystać próbki moczu pobrane o dowolnej porze dnia.

Jak wykonać test ciążowy płytkowy kasetkowyJak wykonać płytkowy test ciążowy

  1. Doprowadź saszetkę foliową z testem do temperatury pokojowej.
  2. Wyjmij test z foliowej saszetki.
  3. Pobierz zebraną wcześniej próbkę moczu przy użyciu dołączonej pipety i dodaj 2-3 krople w okienko oznaczone literą S znajdujące się na płytce testu.
  4. Odłóż test na suchej, płaskiej powierzchni.
  5. Odczytaj wynik testu w ciągu 5 minut.
  6. Wyrzuć test po odczytaniu wyniku.

W zależności od stężenia HCG w próbce moczu, pozytywne wyniki mogą być widoczne w ciągu 40 sekund. Odczekaj pełne pięć minut, aby potwierdzić wynik. Nie odczytuj wyniku testu ciążowego HCG po 5 minutach, ponieważ może to dać nieprawidłowy wynik testu.

Jak odczytać wynik testu ciążowego

Jak interpretować wynik testu ciążowego

Wynik pozytywny: Jeśli zarówno linia testowa (T), jak i linia kontrolna (C) są widoczne wynik testu jest pozytywny, co oznacza ciążę. Linie mogą różnic się od siebie kolorystycznie. Skonsultuj wynik z lekarzem w celu potwierdzenia ciąży.

Wynik negatywny: W obszarze kontrolnym (C) widoczna jest jedna bordowa linia a w obszarze testowym (T) nie pojawiła się żadna linia. Wynik jest negatywny - brak ciąży. Jeżeli nadal podejrzewasz ciążę, powtórz badanie po kilku dniach.

Wynik nieprawidłowy: Jeśli linia kontrolna C nie pojawi się wcale, nawet mimo pojawienia się linii testowej T wynik jest nieprawidłowy. Wykonaj test ponownie. 

Wynik nieprawidłowy może być spowodowany brakiem odpowiedniego nasączenia paska absorbującego lub wynik został odczytany za wcześnie lub za późno. 


Opakowanie testu ciążowego strumieniowego TestNow zawiera:

1 Saszetka foliowa zawierająca:

         a. 1 test płytkowy,

         b. 1 pipetka,

         c. 1 środek przeciw wilgoci.

Jedna ulotka informacyjna (instrukcja użytkowania).

Producent:

Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd.

Dystrybutor:

Medimes Sp. z o. o.
Bohaterów Września 82, 
31-620 Kraków, Polska

TNCIĄŻOWYPŁYTKOWY

Produkty powiązane

1 Review(s)
neofolic, folian 4 generacji
25,83 zł
Suplement diety oparty na bazie Quatrefolic - aktywnej formy folianów o największej biodostępności. Neofolic zabezpiecza organizm kobiety starającej się o dziecko w odpowiednie poziomy folianów, tak ważnych dla rozwoju dziecka. 30 tabletek...