Testy owulacyjne 10 sztuk paskowe
 • Testy owulacyjne 10 sztuk paskowe

Testy owulacyjne 10 sztuk paskowe

Średnia ocena 
Test owulacyjny TestNow. 10 testów w opakowaniu. Wyznaczanie dni płodnych i owulacji. Szybkie i dokładne badanie w domu.

Opis

BLOZ7
9092199
TESTNOWLH
10,09 zł
Brutto
Ilość:

Test owulacyjny do domowej diagnostyki dni płodnych (owulacji) podczas starań o dziecko. Test paskowy wykrywa wzrost hormonu LH w moczu, który jest sygnałem nadchodzącej owulacji. 

Ponieważ obecne badania pokazują, że czas owulacji u 38% kobiet jest krótszy niż 10 godzin, zalecamy stosowanie testu owulacji dwa razy dziennie rano i wieczorem, aby skuteczniej i dokładniej wykryć czas owulacji. Wzrost LH zwykle następuje przed owulacją, co oznacza uwolnienie jajeczka. Po uwolnieniu czas życia jajeczka wynosi do 24 godzin, podczas gdy plemniki z nasienia przeżywają w ciele kobiety do 3 dni. W rezultacie test owulacji może pomóc przewidzieć dwa najbardziej płodne dni po wykryciu wzrostu LH. Współżycie w ciągu tych dni zmaksymalizuje twoje szanse zajścia w ciążę.

Jak działa test owulacyjny TestNow LH i jak pomaga zajść w ciążę?

Miej oko na swoje płodne dni. To najlepszy czas na poczęcie. Kobieta jest płodna około 14 dni po pierwszym dniu ostatniej miesiączki. W tym czasie zazwyczaj dochodzi do owulacji, a dojrzałe jajo jest uwalniane do jajowodu, gdzie może być zapłodnione przez plemniki przez około 2 dni. A ponieważ plemniki mają zdolność przetrwania przez jakiś czas w macicy, zaleca się rozpoczęcie starań o dziecko 1-2 dni przed nadchodzącą owulacją. Dlatego tak ważne jest określenie czasu nadchodzącej owulacji. Pomoże ci w tym test owulacyjny, który jest:

 • Łatwy w użyciu.
 • Dokładny powyżej 99%.
 • Szybki - wynik w 10 minut.

Jak wykonać test owulacyjny

Próbka moczu powinna być pobierana raz w danym dniu do czystego i suchego naczynia. Aby wyniki były najbardziej miarodajne, próbkę moczu należy zebrać każdorazowo o tej samej porze dnia. Zaleca się nie przyjmowanie napojów do dwóch godzin przed wykonaniem badania. Próbka może być przechowywana do 8 godzin w temperaturze pokojowej oraz do 24 godzin w lodówce. Nie zamrażać próbki. Jeżeli próbkę schłodzono, należy doprowadzić ją do temperatury pokojowej.

 • Wykonaj test owulacyjny o tej samej porze każdego dnia.
 • Wyciągnij pasek testowy z folii ochronnej.
 • Zanurz pasek testowy w próbce moczu wzdłuż oznaczonej linii na 15 sekund.
 • Odczytaj wynik w ciągu 10 minut


 
 Jak odczytywać wynik testu owulacyjnego

Negatywny: Różowa linia pojawia się tylko w obszarze kontrolnym C lub linia testowa T jest jaśniejsza od linii kontrolnej C. Oznacza to, że hormon LH nie został wykryty.

Pozytywny: Jeżeli dwie różowe kreski są widoczne i kreska z linii testowej T jest równie lub bardziej widoczna niż ta z linii kontrolnej C, owulacja zajdzie w ciągu następnych 24-48 godzin. Najlepszy czas na zajście w ciąże to czas po 24 godzinach od wykrycia hormonu lecz nie później niż 48 godzin.

Nieprawidłowy: W obszarze kontrolnym C nie pojawiają się żadne linie. Wykonaj test ponownie.


Zawartość opakowania
10 testów owulacyjnych paskowych, instrukcja w języku polskim.

Ostrzeżenia

 1. Wyrób medyczne wyłącznie do diagnostyki in vitro. Nie do użytku wewnętrznego.
 2. Przed przystąpieniem do badania przeczytaj dokładnie ulotkę.
 3. Nie używaj po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.
 4. Nie używaj, jeżeli saszetka foliowa, w której znajduj się test jest uszkodzona.
 5. Po otwarciu saszetki foliowej przeprowadź badanie natychmiast.
 6. Test jednorazowego użytku, wyrzuć po użyciu.
 7. Testu nie należy wykonywać jeżeli przyjmujesz leki zawierające hormon HCG lub LH. Mogą one wpłynąć na wynik testu. Wynik może być także nieprawidłowy podczas ciąży, w okresie menopauzy lub w trakcie przyjmowania antykoncepcji hormonalnej.
 8. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor: Medimes Sp. z o. o.

Opis

BLOZ7
9092199
TESTNOWLH
Ola
2020-04-09
Dokładne:

Testy dokładne, potwierdziły się z badaniami u lekarza. Cena konkurencyjna a wysyłka szybka. Polecam

Napisz opinię o produkcie

Produkty powiązane

1 Review(s)
neofolic, folian 4 generacji
25,83 zł
Suplement diety oparty na bazie Quatrefolic - aktywnej formy folianów o największej biodostępności. Neofolic zabezpiecza organizm kobiety starającej się o dziecko w odpowiednie poziomy folianów, tak ważnych dla rozwoju dziecka. 30 tabletek...