Test płodności dla kobiet

Domowe badanie kobiecej płodności określające poziom hormonu FSH w moczu. 2 testy strumieniowe w opakowaniu.
TNFSH
22,13 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Test płodności dla kobiet TestNow służy do domowego, samodzielnego określenia poziomu hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu. Zwiększony poziom hormonu FSH jest oznaką ograniczonej płodności u kobiet, zmniejszonej rezerwy jajnikowej a nawet wejścia w okres menopauzy. Dyskretny i szybki test pozwoli na określenie kobiecej płodności w domowych warunkach. Dokładność testu powyżej 99%.

Test hormonu folikulotropowego FSH pobudzającego pęcherzyki to szybki chromatograficzny test immunologiczny służący do jakościowego wykrywania FSH w próbkach moczu. Test stosowany jest do jakościowego oznaczania poziomu hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu w diagnostyce płodności oraz menopauzy u kobiet.

Kluczowe jest wykluczenie problemów z płodnością u obojga partnerów. W celu sprawdzenia męskiej płodności poprzez domowe badanie nasienia zapoznaj się z produktem test płodności dla mężczyzn. 


Jak należy przygotować się do wykonania testu płodności dla kobiet?

Test powinien być przeprowadzony wyłącznie na świeżej próbce moczu zaraz po pobraniu próbki. Mocz nie wymaga specjalnej obróbki. Wybierz dogodną porę dnia, aby wykonać test. Każdy kolejny test powinien być wykonany o tej samej porze dnia.


Jak wykonać badanie płodności u kobiet
Przeprowadzenie badania płodności u kobiet

  1. Doprowadź saszetkę foliową z testem do temp. pokojowej.
  2. Wyjmij test strumieniowy z foliowej saszetki.
  3. Zdejmij zatyczkę z testu.
  4. Przytrzymaj test za uchwyt bezpośrednio paskiem absorbującym skierowanym w strumieniu moczu przez co najmniej 3-5 sekund
  5. Możesz także zamoczyć test końcówką absorbującą skierowaną w dół w pojemniku z pobraną wcześniej świeżą próbką moczu. Przytrzymaj test w próbce moczu przez 5 sekund.
  6. Załóż zatyczkę z powrotem na test i odłóż go na suchą, płaską powierzchnię okienkami testowymi skierowanymi w górę.
  7. Odczytaj wynik testu w ciągu 5 minut. Wynik odczytany po więcej niż 5 minutach można uznać za nieprawidłowy.
  8. Wyrzuć test po odczytaniu wyniku.

Test FSH jak interpretować wynikJak interpretować wynik testu płodności dla kobiet

Wynik pozytywny: Jeśli zarówno linia testowa, jak i linia kontrolna są widoczne a linia testowa (T) jest bardziej intensywna lub równa linii kontrolnej (C). Poziom hormonu FSH podwyższony.

Wynik negatywny: W obszarze kontrolnym (C) widoczna jest jedna bordowa linia a w obszarze testowym (T) nie pojawiła się linia lub kolor linii testowej (T) jest mniej intensywna niż linia kontrolna (C). Poziom hormonu FSH w normie.

Wynik nieprawidłowy: Jeśli linia kontrolna C nie pojawi się wcale, nawet mimo pojawienia się linii testowej T wynik jest nieprawidłowy. Wykonaj test ponownie.

Wynik nieprawidłowy może być spowodowany brakiem odpowiedniego nasączenia paska absorbującego lub wynik został odczytany za wcześnie lub za późno.

Opakowanie testu płodności dla kobiet TestNow zawiera:

2 testy strumieniowe.
Jedna ulotka informacyjna (instrukcja użytkowania).

Producent:

Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd.

Dystrybutor:

Medimes Sp. z o. o.
Bohaterów Września 82, 
31-620 Kraków, Polska

TNFSH

Produkty powiązane

FertilWoman Plus suplement diety na płodność
Obniżka
0 Review(s)
FertilWoman Plus, 120 tabletek
184,26 zł 154,26 zł
FertilWoman® PLUS to kompleksowa formulacja, która przy dawkowaniu 4 tabletek w ciągu dnia, zapewnia odpowiednią ilość witamin, minerałów i innych składników odżywczych, wybranych dla wsparcia kobiecej płodności.