neofolic, folian 4 generacji

Średnia ocena 
Suplement diety oparty na bazie Quatrefolic - aktywnej formy folianów o największej biodostępności. Neofolic zabezpiecza organizm kobiety starającej się o dziecko w odpowiednie poziomy folianów, tak ważnych dla rozwoju dziecka. 30 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej.

Opis

BLOZ12
3712021
BLOZ7
3712021
neofolic
25,83 zł
Brutto
Ilość:

Suplement diety neofolic by Quatrefolic®
30 tabletek ulegajcych rozpadowi w jamie ustnej

Kwas foliowy jest witaminą niezbędną
 dla wielu istotnych procesów w organizmie człowieka. Nasz organizm nie jest zdolny do jej produkcji ani magazynowania, naley więc dostarczajz ywnocilub w postaci dodatkowej suplementacji. Nierzadko w
ystępują jednak trudności z pełnym przyswojeniem kwasu foliowego przez organizm.
Z myślą o jak najlepszej biodostępności i wchłanialności powstał suplement diety neofolic - bioaktywna forma folianów, dzięki formie tabletek rozpuszczalnych w ustach zapewnia lepszą wchłanialność niż tradycyjny kwas foliowy.

 
Badania potwierdzi
ły, e ponad 50% kobiet w Polsce ma problem z metabolizowaniem kwasu foliowego, czyli wykazuje ograniczonprzyswajalność tej witaminy.

Rozwizaniem jest stosowanie folianów w postaci biodostpnej, dziki której organizm nie musi metabolizowakwasu foliowego, poniewadostarczana jest mu od razu forma aktywna.

Suplement diety neofolic
 jest formą folianu o najwyższej biodostępności i przyswajalności na rynku.

Foliany sniezwykle istotne w momencie przygotowywania się i starań o ciążę oraz na kadym etapie rozwoju ciąży:

Przygotowanie i planowanie ciąży:
Odpowiednio wczesne wysycenie organizmu jest bardzo wa
ne, poniewafoliany odpowiadajza prawidłowy rozwój systemu nerwowego płodu. Niedobór folianów oznacza wiksze ryzyko wad cewy nerwowej, rozszczepu wargi i podniebienia oraz zespołu Downa u dziecka,

I trymestr - Zamknicie cewy nerwowej nastpuje w 28 dniu ciąży. Jest to bardzo krótki okres od momentu zapłodnienia, wic podawanie folianu szybko i całkowicie przyswajalnego przez organizm, jest bardzo wane.

II i III trymestr - zapotrzebowanie na foliany ronie wraz z intensywnym wzrostem tkanek zarówno rozwijajcego sipłodu jak i łoyska u matki. Właciwy poziom folianów ma korzystny wpływ na zapobieganie wadom rozwojowym płodu, zmniejszanie poziomu homocysteiny i uszkodzenia DNA.

Połóg i Laktacja - Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Połoników mówi, e „kobiety powinny kontynuowasuplementacjfolianami przez cały okres ciąży oraz okres połogu i karmienia piersi”.
 

Skład:
Folian Quatrefolic® (400 μg / 200% RWS)

Dawkowanie:
1 tabletkdziennie umieciw jamie ustnej, gdzie ulegnie rozpuszczeniu. Nastpnie zawartość połknąć. W razie potrzeby rozpuszczontabletkmona popiwod.

Zawartość:
30 tabletek ulegajcych rozpadowi w jamie ustnej. Zawiera substancje słodzce. Ilość netto: 12 g. Kada tabletka: 400 mg

Przechowywanie:
Produkt przechowywaw suchym miejscu niedostpnym dla dzieci w wieku do 3 lat w temperaturze pokojowej (5°- 25°C).

Uwagi:
Nie naley przekraczazalecanej dziennej porcji spoycia. Suplementy diety nie mogbystosowane jako substytut zrónicowanej diety. Wany jest zrównowaony sposób odywiania oraz prowadzenie zdrowego trybu ycia. Nadmierne spoycie moe wywołaefekt przeczyszczajcy

Numer partii oraz data spoycia podana na opakowaniu

Producent: Medimes Sp. z o. o., Polska

Opis

BLOZ12
3712021
BLOZ7
3712021
neofolic
Ewelina
2020-11-19
OK:

Ciekawa forma tabletki rozpuszczającej się w ustach. Pomocna przy problemach z przełykaniem tabletek. Skład OK, aktywny folian.

1 out of 1 people found this review useful.

Napisz opinię o produkcie

Produkty powiązane