Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Test ciążowy płytkowy
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
0,74 zł

Wysoka czułość! Wysoka skuteczność! Jednorazowy bardzo wrażliwy test ciążowy z moczu HCG. Instrukcja w języku polskim.
DATA WAŻNOŚCI 27.04.2019 r

0 Review(s)
Test ciążowy paskowy
0,93 zł
Prosty, szybki i skuteczny sposób na wykrycie wczesnej ciąży. Wysyłka w dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sklepu. Wynik w 5 minut. Dokładność:...
Wszystkie bestsellery
Wyprzedaż! - 6,00 zł

Conceive Plus Tubka 30ml

Lubrykant wspomagający ruchliwość plemników, zwiększający szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłużający czas ich życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciążę! 

Opis

BLOZ12
9058010
BLOZ7
9058010
CPGel30
39,37 zł
45,37 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Conceive Plus tuba 30 ml

  

Conceive Plus™ to przyjazny dla spermy lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zapłodnienie w sposób naturalny. 

  

Czy wiesz, że ogólnodostępne lubrykanty mogą uszkadzać plemniki oraz tworzyć dla nich barierę uniemożliwiając zapłodnienie? 

Ich konsystencja oraz zawarte cukry tworzą barierę dla plemników uniemożliwiając im przedostanie się do jajeczka. Dodatkowo skład żeli - substancje plemnikobójcze, zapachowe oraz smakowe, nieodpowiedni poziom pH – może przyczyniać się do uszkadzania plemników, co zmniejsza prawdopodobieństwo poczęcia.

 

Conceive Plus jest przyjazny dla plemników. Wspomaga ich ruchliwość, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciążę. 

 

Żel Conceive plus jest stosowany z sukcesem przez kobiety na całym świecie, które pragną zwiększyć swoje szanse na poczęcie.

 

Conceive Plus to żel, który zawiera jony wapnia i magnezu. Te jony są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności komórek.

Conceive Plus jest produkowany według opatentowanej metody do tworzenia określonego środowiska pH optymalnego do przeżycia plemników i migracji. 

Conceive Plus został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować ilość płynu koniecznego do zapłodnienia i stworzyć przyjazne środowisko dla plemników, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia.

 Conceive plus - działanie

Dlaczego warto używać Conceive Plus, jeśli chcesz zajść w ciążę? 

  • jest specjalnie zaprojektowany do par starających się o dziecko,
  • zwiększa szanse na zapłodnienie,
  • pomaga rozwiązać problem niepłodności,
  • zwiększa żywotność plemników i ich ruchliwość,
  • żel ma zrównoważone PH, odpowiednie dla plemników,
  • jako jedyny zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności plemników oraz udanego procesu zapłodnienia,
  • klinicznie przetestowany i zalecany przez lekarzy na całym świecie.

 

Lubrykanty Conceive Plus mogą być stosowane przez wszystkie pary marzące o rodzicielstwie, niezależnie od długości czasu starań. Opatentowana formuła Conceive Plus została naukowo opracowana tak, aby nie uszkadzać plemników, nie tworzyć dla nich bariery, ale dodatkowo także zapewnić im dłuższą żywotność oraz zwiększyć ruchliwość, co ma pozytywny wpływ na naturalne zapłodnienie.

 

Jako jedyny lubrykant zawiera jony wapnia i magnezu, które są niezbędne dla żywotności komórek człowieka oraz w procesie zapłodnienia. Lubrykant Conceive Plus został stworzony na bazie wody, posiada zrównoważone pH i osmolarność, dzięki czemu naśladuje w sposób naturalny śluz płodny kobiety. Dopasowuje się do nasienia tworząc środowisko przyjazne zapłodnieniu, dlatego może wspomóc naturalne funkcje organizmu w czasie starań o upragnioną ciążę. Conceive Plus jest bezpieczny dla rozwoju zarodka. Badania wykazały, iż nie ma negatywnego wpływu na jego rozwój w stadium blastocysty. Można stosować go bezpiecznie bez żadnych przeszkód.

 

Conceive Plus pomaga zapewnić optymalne warunki, w przeciwieństwie do innych żeli dostępnych na rynku (które nie spełniają warunków do optymalnego funkcjonowania plemników).

 

Polecany przez ginekologów!

Okres trwałości: 2 lata na opakowaniu

 

Opis

BLOZ12
9058010
BLOZ7
9058010
CPGel30

Produkty powiązane