FertilSafe PLUS żel nawilżający, 75 ml

Nawilżający żel intymny dla par starających się o dziecko. W odróżnieniu od zwykłych lubrykantów, został skonstruowany w ten sposób, żeby wspomagać proces zapłodnienia i nie uszkadzać plemników. Wspiera płodność podczas starań o dziecko.

Opis

BLOZ12
9092194
BLOZ7
9092194
FertilSafePlus75ml
63,89 zł
Brutto
Ilość:

FertilSafe Plus to lubrykant, stworzony specjalnie dla par starających się o dziecko.

FertilSafe PLUS™ jest bezpieczny dla plemników
W odróżnieniu od zwykłych lubrykantów, został skonstruowany w ten sposób, żeby wspomagać proces zapłodnienia i nie uszkadzać plemników. Plemniki zachowują żywotność i ruchliwość.

FertilSafe Plus naśladuje śluz owulacyjny, dzięki czemu stanowi idealne środowisko dla plemników i pomaga w ich transporcie do komórki jajowej. Jest jedynym preparatem na rynku, który nie działa szkodliwie na nasienie. Badania pokazują, że powszechnie stosowane żele nawilżające uszkadzają plemniki i uniemożliwiają ich dotarcie w okolice komórki jajowej.

FertilSafe Plus nie tworzy bariery dla plemników, dzięki czemu mogą one swobodnie przemieszczać się, co jest warunkiem zapłodnienia.

Sposób użycia: FertilSafe PLUS™ może być stosowany przed lub w trakcie stosunku. Produkt jest przeznaczony do codziennego użytku podczas starań o dziecko.

Sposób użycia: 
Produkt stosujemy zewnętrznie, wyciskając odpowiednią ilość z tuby na palec i następnie nakładając na kobiece i/lub męskie narządy płciowe.

Skład:
Aqua, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Maris Sal, Ethylhexylglycerin, Magnesium Chloride.

Ważne wskazówki
:
Nie należy przechowywać żelu w aplikatorze wielorazowego użytku przez więcej niż 30 minut przed zastosowaniem. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej (4-30oc).

Ostrzeżenie:
Jeśli pojawi się podrażnienie, należy natychmiast zaprzestać stosowania produktu i skonsultować się z lekarzem, jeżeli nie ustępuje.

Uwagi:
FertilSafe PLUS™ nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nie uszkadza nasienia i jego właściwości. Nie należy używać w przypadku jakiejkolwiek infekcji pochwy. W wypadku wcześniejszych zabiegów chirurgicznych w obrębie pochwy, należy skonsultować się z lekarzem, przed użyciem preparatu.

Opis

BLOZ12
9092194
BLOZ7
9092194
FertilSafePlus75ml

Produkty powiązane