Suplementy dla par starających się o dziecko na płodność
Obniżka - 94,10 zł
  • Suplementy dla par starających się o dziecko na płodność

Suplementacja dla par starających się o dziecko

W zestawie suplementy diety: Fertilman poprawiający jakość nasienia oraz FertilCare przygotowujący kobietę do planowanej ciąży. 

ZESTAWFERTILMAN FERTILCARE
233,68 zł
327,78 zł
Brutto
Ilość:

Suplementacja dla obojga partnerów - pozwala na uzupełnienie niedoboru niezbędnych witamin, minerałów, antyoksydantów.

3x opakowanie FertilMan
3x opakowanie FertilCare

 

FertilMan to suplement diety, który został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe mężczyzn, starających się o dziecko.
Dzięki optymalnej kombinacji witamin, antyoksydantów i mikroelementów FERTILMAN zwiększa wydajność spermy, zarówno pod względem ilości jak i mobilności.
 
Witaminy, minerały i przeciwutleniacze zawarte w FertilMan mają udowodnione korzystne działanie w leczeniu męskiej niepłodności, zwiększają liczbę plemników, poprawiając ich morfologię i ruchliwość.

  

Więcej o produkcie »

  


  

FertilCare to witaminy, minerały oraz aminokwasy dla matki i dziecka. Polecany do stosowania na 3 miesiące przed planowaną ciążą. Może być stosowany również w trakcie ciąży.
Składniki suplementu diety FertilCare zostały starannie dobrane i są wykorzystywane zgodnie z normami UE. Preparat zawiera tylko naukowo udowodnione związki, które przyczyniają się do zwiększenia płodności. Produkt wzbogacony o kwas foliowy. 

  

  
ZESTAWFERTILMAN FERTILCARE

Produkty powiązane