Wyznaczanie dni płodnych - tester FertilControl + termometr owulacyjny + 5 testów LH

Wyjątkowy zestaw dla kobiet pozwalający ustalić najlepszy czas na staranie się o dziecko: mikroskop-tester owulacyjny FertilControl (DONNA) wraz z termometrem owulacyjnym oraz testami badającymi poziom LH.

FERTILCONTROL+TERMOMETR+LH
110,19 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


FertilControl

Test owulacyjny FertilControl (dawniej DONNA) jest nowością na polskim rynku. Jest to mały mikroskop wielkości szminki, dzięki któremu, poprzez dyskretne oraz szybkie badanie śliny dowiesz się, czy owulacja miała miejsce. W czasie owulacji ślina zmienia swoją strukturę krystaliczną i to właśnie wykrywa test FertilControl. Dokładność: 98%. Mikroskop powiększa obraz śliny aż 65-krotnie.


Więcej o produkcie

  


  

Cyfrowy termometr owulacyjny 


Termometr wyświetlający temperaturę ciała do 2 miejsc po przecinku - jest to bardzo ważne przy prawidłowym ustalaniu dni płodnych oraz owulacji. Temperatura powinna być mierzona codziennie, zawsze o tej samej porze, najlepiej zaraz po przebudzeniu.Więcej o produkcie

  


  

Testy owulacyjne LH


Jednorazowy test paskowy wyznaczający dni płodne w cyklu. Wysyłany w dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sklepu. To doskonały sposób samokontroli dla kobiet starających się o dziecko.

FERTILCONTROL+TERMOMETR+LH

Produkty powiązane