Obniżka - 18,00 zł

Zestaw dla mężczyzn - test płodności FertilCount II + witaminy FertilMan + plastry FertilMate

Zestaw niezbędny dla mężczyzn planujących dziecko: test płodności FertilCount (2 sztuki), witaminy i minerały FertilMan oraz plastry chłodzące mosznę FertilMate.

F.COUNT+F.MAN+F.MATE
184,78 zł
202,78 zł
Brutto
Ilość:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


FertilCount


Domowy, dyskretny test dla mężczyzn pozwalający stwierdzić, czy w nasieniu znajduje się wystarczająca do poczęcia liczba plemników. Do wykonania samodzielnie w zaciszu domowym 
  
Zgodnie z wytycznymi WHO 15 milionów plemników na ml to ilość wystarczająca do poczęcia dziecka - test pozwala ustalić czy w nasieniu znajduje się więcej niż 15 mln plemników na ml, czy mniej.

  
 

  

FertilMan Suplement diety, który został specjalnie opracowany, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe mężczyzn, starających się o dziecko. Dzięki optymalnej kombinacji witamin, antyoksydantów i mikroelementów, FERTILMAN zwiększa wydajność spermy, zarówno pod względem ilości jak i mobilności.

  

 


  

Fertilmate


Zostało naukowo udowodnione, że obniżenie o 2–5 stopni Celsjusza temperatury jąder pomaga w leczeniu niepłodności. Specjalnie skonstruowane plastry hydrożelowe z naturalnym mentolem zostały zaprojektowane właśnie w tym celu, zapewniając mężczyźnie uczucie chłodzenia i komfortu. Przyjemny zapach, cienkie, elastyczne oraz o wygodnym kształcie. Dopasowują się do każdego rozmiaru moszny. Nie wymagają zamrażania.

  
F.COUNT+F.MAN+F.MATE