Najczęściej Kupowane

0 Review(s)
Test ciążowy paskowy
1,00 zł
Prosty, szybki i skuteczny sposób na wykrycie wczesnej ciąży. Wysyłka w dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sklepu. Wynik w 5 minut. Dokładność:...
Wszystkie bestsellery
Zestaw dla kobiet: test płodności FertilCheck + witaminy FertilCare + testy owulacyjne FertilTime
  • Zestaw dla kobiet: test płodności FertilCheck + witaminy FertilCare + testy owulacyjne FertilTime

Zestaw dla kobiet: test płodności FertilCheck + witaminy FertilCare + testy owulacyjne FertilTime

Zestaw dla kobiet planujących dziecko: test płodnośći FertilCheck, witaminy i minerały z kwasem foliowym FertilCare oraz testy owulacyjne FertilTime.

F.CHECK+F.CARE+F.TIME
119,00 zł
Ilość:

FertilCheck


Test wykorzystuje kombinację przeciwciał do selektywnego wykrycia podwyższonego poziomu hormonu FSH. Hormon ten utrzymuje regularne funkcje kobiecych jajników i hormonów płciowych, a w stanie podwyższonym przyczynia się do zmniejszenia płodności kobiet (szczególnie tych z nieregularnymi miesiączkami i w wieku powyżej 35 lat). 
 
Łatwy w obsłudze, o dokładności wynoszącej 99%.
  

  


  

FertilCare 


FertilCare to suplement diety bogaty w witaminy i minerały niezbędne dla kobiet pragnących zajść w ciążę. Został specjalnie opracowany w taki sposób, aby spełnić potrzeb żywieniowe kobiet i przygotować organizm do planowanej ciąży.
Składniki suplementu diety zostały starannie dobrane i wykorzystywane zgodnie z normami UE. Preparat zawiera tylko naukowo udowodnione związki, które poprawiają płodność u kobiet. Produkt wzbogacony o kwas foliowy.

  

  


  

FertilTime


Test owulacyjny wykrywający obecność hormonu luteinizującego (LH) w moczu kobiety, aby określić moment owulacji. Jest to doskonały sposób samokontroli dla kobiet starających się o dziecko. Dokładność: 99%.
Zestaw składa się z 5 testów.

F.CHECK+F.CARE+F.TIME

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Conceive Plus 30 ml
Wyprzedaż!
0 Review(s)
Conceive Plus Tubka 30ml
Wysyłka w 24h
45,90 zł 39,90 zł

Lubrykant wspomagający ruchliwość plemników, zwiększający szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłużający czas ich życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciążę!